בעלי תפקיד ברשות המקומית ובבעלות יכולים לצפות כאן בתוכנית העבודה הבית ספרית, לאשר את הפעילויות שבאחריות הרשות או הבעלות, ולצפות בתקציבי בית הספר. במקביל, הרשות המקומית יכולה לבנות תוכנית עבודה רשותית, לדווח ביצוע ולעקוב אחר תכנון מול ביצוע.
- השעות עברו לביצוע רק לאחר אישור תוכנית העבודה הבית ספרית.
- השעות הועברו לביצוע בשתי פעימות נוספות (1.2.2024 ו-1.3.2024).
- הנחייה זו רלוונטית ליסודי ולחטיבות הביניים בלבד. בחטיבה העליונה מענה שעות בודדות פתוח לאורך כל השנה.