דף ניסוי
כתוצאה מהסכמת המנהל המועמד הופך להיות מועמד לשיבוץ, אך בשלב זה הוא עדיין לא התקבל כעובד מן המניין.
לעתים מגיש מועמד את השאלון המקוון מבלי לצרף תעודת הוראה שחובה לצרפה. אם היא לא צורפה, לא יופיע העובד במערכת מנב"ס, וגם לא יתקבל עבורו אישור העסקה. סיבה נוספת היא אי עמידה של העובד בדרישות השכלה או בדרישות פדגוגיות נוספות של משרד החינוך.
במצב זה תופיע במערכת הודעת שגיאה (241), ויש לפנות לבירור לאגף כוח האדם בהוראה.